Filtruj według

Cena

  • Zakres:

    109,00 zł - 220,00 zł

Rozmiar

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Fartuch damski FEMINEUS

Cena 219,90 zł

Fartuch medyczny damski Femineus - kobiecość w medycznym wydaniu  Fartuch posiada oryginalny sposób wiązania wokół talii, co podkreśla sylwetkę.  Femineus - z łac. kobiecy

Fartuchy medyczne damskie

W każdym zawodzie, a w szczególności w instytucjach medycznych schludny i profesjonalny wygląd to podstawa. Bez niego nie ma mowy o budowaniu bezpiecznej, opartej na zaufaniu relacji między pacjentem a personelem, co z kolei niesie za sobą inne konsekwencje, jak brak chęci do skorzystania z usług, jakie oferuje konkretna placówka zdrowia. Jednym z podstawowych elementów wyglądu, a dokładniej ubioru personelu medycznego są specjalistyczne fartuchy. Stanowią one zarówno wizytówkę dla osób, które je noszą, jak i dla całej instytucji. Ta profesjonalna kategoria ubrań, różni się między sobą, w zależności od placówek zdrowia i obejmowanej przez personel funkcji. Jednak sama prezencja to nie wszystko, odzież ta powinna być również funkcjonalna, wygodna, komfortowa i zgodna z obowiązującymi przepisami.

Wysokiej jakości fartuchy medyczne

Fartuchy medyczne dla lekarek, pielęgniarek, fizjoterapeutek, czy lekarek pracujących w gabinetach weterynaryjnych. Wszystkie  łączy kilka istotnych cech. Powinny być uszyte, przede wszystkim tak, aby nie krępowały ruchów i materiał, w żaden sposób nie powodował dyskomfortu. W ubiorze medycznym spędza się z reguły wiele godzin. Dyżur może być mniej lub bardziej wymagający, więc niewygodna odzież może przekładać się na jakość i wydajność pracy. Dlatego tak ważne jest, aby była wygodna, przewiewna, dobrze pochłaniała wilgoć, jak również była idealnie dobrana do sylwetki. W tym wypadku nawet trochę za mały, czy za duży uniform może być bardzo niepraktyczny. Odzież medyczna ma być także łatwa do prania, ponieważ w tym zawodzie higiena jest niezwykle ważna i bez niej nie można mówić o bezpieczeństwie.

Jak wybrać idealny fartuch medyczny?

To, że jest to służbowy uniform, wcale nie oznacza, że powinien być smutny i pozbawiony charakteru - wręcz przeciwnie. Fartuchy medyczne damskie różnią się od siebie krojem, są kolorowe (zwłaszcza w przypadku pielęgniarek), a do tego bardzo modne. To wszystko sprawia, że każdy znajdzie ten, jeden, idealnie pasujący do jego gustu i stylu. Wybór konkretnego fasonu zależy oczywiście od placówki medycznej i funkcji, jaką się pełni. Jednak nawet w tej kategorii można znaleźć wiele ciekawych propozycji. To co najważniejsze, to jakość i wytrzymałość, która powinna być na najwyższym poziomie. Gdy fartuch spełnia te warunki, nie trzeba się martwić o jakikolwiek dyskomfort podczas pracy. Nie można jednak zapominać o profesjonalizmie, dlatego, jeśli ktoś decyduje się na zakup fartucha powinien skorzystać ze sklepów specjalizujących się w odzieży medycznej takich jak nasza marka White Coat. Możecie być pewni o wysokiej jakości fartuchów, a dodatkowo co jakiś czas występują u nas promocje na cały asortyment lub jego część. Sprawdź również ofertę bluz medycznych damskich oraz pasujących do kompletu spodni medycznych i skarpetek.